O nas

Założona w 2003 roku wielospecjalistyczna przychodnia lekarska Medycyna Analizy zapewnia kompleksową opiekę medyczną mieszkańcom oraz pracownikom firm zlokalizowanych na terenie powiatu grójeckiego.

Od początku swojej działalności Naszym Pacjentom gwarantujemy dostęp do świadczeń komercyjnych i usług medycznych najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi w zakresie badań profilaktycznych, diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych, których realizację powierzamy wyłącznie lekarzom o potwierdzonych kwalifikacjach klinicznych oraz doświadczonemu personelowi medycznemu.

Bardzo dobre warunki, nowoczesny sprzęt oraz przyjazna i profesjonalna obsługa sprawiają, że nawet w trakcie – powszechnie uznawanych za najbardziej nieprzyjemne i stresujące – badań Pacjenci naszej przychodni czują się komfortowo i pewnie. Ponadto, szczegółowe i rzetelne wyniki przeprowadzanych badań pozwalają na szybką i jednoznaczną diagnozę, która skraca proces leczenia i zwiększa szanse pacjentów na powrót do pełni sił.

Zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego mimo długoletniej obecności na rynku medycznym nie ustajemy w wysiłkach, aby regularnie poszerzać zakres i stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Inwestując w rozwój naszej placówki – specjalistyczny sprzęt, wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarską i pielęgniarską oraz nowe projekty medyczne – dokładamy wszelkich starań, aby jeszcze skuteczniej zaspakajać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wśród będącej do Państwa dyspozycji oferty znajdują się m. in.:

  • Diagnostyka chorób serca i układu krążenia
  • EKG
  • EKG HOLTER
  • ECHO
  • USG DOPPLER
  • Porady i leczenie chorób ortopedycznych i innych oferowane w standardzie rekomendowanym przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej.
  • Opieka medyczna dla firm

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnych pracodawców przychodnia lekarska Medycyna Analizy oferuje okresowe badania profilaktyczne dla pracowników oraz usługi i badania wchodzące w zakres pracowniczych pakietów świadczeń medycznych.